LXV200-012S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV200-012S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV200-012S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 12V 14.6A
Ngā Rauemi: 1.LXV200-012S.pdf2.LXV200-012S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV200-012S
Tau Wae LXV200-012S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 12V 14.6A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6046 pcs Pepa Raraunga 1.LXV200-012S.pdf2.LXV200-012S.pdf
Taumaha 2.2 lbs (997.9g) Putanga - Whakaputa 12V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 7.84" L x 2.66" W x 1.58" H (199.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Raupapa LXV200
Ratonga IP67 Mana (Watts) 200W
Ētahi Ingoa 633-1064 Tae Mahi -35°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 92%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 14.6A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 14.6A Whakaaetanga CE, cULus, EN