LXV150-052S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV150-052S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV150-052S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 52V 2.88A
Ngā Rauemi: 1.LXV150-052S.pdf2.LXV150-052S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV150-052S
Tau Wae LXV150-052S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 52V 2.88A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5059 pcs Pepa Raraunga 1.LXV150-052S.pdf2.LXV150-052S.pdf
Taumaha 2.3 lbs (1kg) Putanga - Whakaputa 52V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Raupapa LXV150
Ratonga IP67 Mana (Watts) 150W
Tae Mahi -35°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 93% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.88A 52V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 2.88A