LXV150-040S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV150-040S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV150-040S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 40V 3.75A
Ngā Rauemi: 1.LXV150-040S.pdf2.LXV150-040S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV150-040S
Tau Wae LXV150-040S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 40V 3.75A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4664 pcs Pepa Raraunga 1.LXV150-040S.pdf2.LXV150-040S.pdf
Taumaha 2.3 lbs (1kg) Putanga - Whakaputa 40V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Raupapa LXV150
Ratonga IP67 Mana (Watts) 150W
Tae Mahi -35°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 93% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.75A 40V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 3.75A
Whakaaetanga CE, cULus, EN
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LXV150-048SW
LXV150-048SW
Kaihanga: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 48V 3.13A
I roto i te taonga: 849 pcs
Tikiake: LXV150-048SW.pdf
RFQ
LXV150-040SW
LXV150-040SW
Whakaahuatanga: LED DRIVER CV AC/DC 40V 3.75A