LXV100-036S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV100-036S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXV100-036S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.75A
Ngā Rauemi: 1.LXV100-036S.pdf2.LXV100-036S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXV100-036S
Tau Wae LXV100-036S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.75A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5419 pcs Pepa Raraunga 1.LXV100-036S.pdf2.LXV100-036S.pdf
Taumaha 2.1 lbs (952.5g) Putanga - Whakaputa 36V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 7.24" L x 2.66" W x 1.46" H (184.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Raupapa LXV100
Ratonga IP67 Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 633-1042 Tae Mahi -35°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 93%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 2.75A 36V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 2.75A Whakaaetanga CE, cULus, EN