LXD75-0350SH
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXD75-0350SH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXD75-0350SH
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 107-214V
Ngā Rauemi: LXD75-0350SH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 826 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 826 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXD75-0350SH
Tau Wae LXD75-0350SH Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
He Rahinga Kei te wātea 826 pcs Pepa Raraunga LXD75-0350SH.pdf
Taumaha 2.3 lbs (1kg) Putanga - Whakaputa 107 ~ 214 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 249VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 528VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.74" L x 3.46" W x 1.54" H (222.0mm x 88.0mm x 39.0mm) Raupapa LXD75H
Ratonga IP67 Mana (Watts) 75W
Ētahi Ingoa 633-1214
LXD750350SH
Tae Mahi -35°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP
He pai 87% Te whakaheke Analog
Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 107 ~ 214 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 350mA