LXD120-2100SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXD120-2100SW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXD120-2100SW
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 34-57V 2.1A
Ngā Rauemi: 1.LXD120-2100SW.pdf2.LXD120-2100SW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXD120-2100SW
Tau Wae LXD120-2100SW Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 34-57V 2.1A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1253 pcs Pepa Raraunga 1.LXD120-2100SW.pdf2.LXD120-2100SW.pdf
Taumaha 2.3 lbs (1kg) Putanga - Whakaputa 34 ~ 57 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Raupapa LXD120
Ratonga IP67 Mana (Watts) 120W
Tae Mahi -35°C ~ 65°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, SCP He pai 90.5%
Te whakaheke Analog Whakaahuatanga Taipitopito 2.1A 34 ~ 57 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 2.1A Whakaaetanga CE, cULus, EN