LXC50-4200S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXC50-4200S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 4.2A
Ngā Rauemi: LXC50-4200S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXC50-4200S
Tau Wae LXC50-4200S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 4.2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4303 pcs Pepa Raraunga LXC50-4200S.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Putanga - Whakaputa 4 ~ 12 V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 7.20" L x 1.67" W x 1.36" H (183.0mm x 42.5mm x 34.5mm) Raupapa LXC50
Ratonga - Mana (Watts) 50W
Tae Mahi -35°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai - Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.2A 4 ~ 12 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 4.2A