LXC30-0450S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC30-0450S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXC30-0450S
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 33-66V 450MA
Ngā Rauemi: 1.LXC30-0450S.pdf2.LXC30-0450S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXC30-0450S
Tau Wae LXC30-0450S Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 33-66V 450MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2302 pcs Pepa Raraunga 1.LXC30-0450S.pdf2.LXC30-0450S.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Putanga - Whakaputa 33 ~ 66 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 6.38" L x 1.67" W x 1.36" H (162.0mm x 42.5mm x 34.5mm) Raupapa LXC30
Ratonga IP67 Mana (Watts) 30W
Ētahi Ingoa 633-1115 Tae Mahi -35°C ~ 60°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OVP, SCP He pai 86%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 450mA 33 ~ 66 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 450mA Whakaaetanga CE, cULus, EN