LXC150-1400SH
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC150-1400SH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXC150-1400SH
Kaihanga / Waitohu: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 53-107V 1.4A
Ngā Rauemi: 1.LXC150-1400SH.pdf2.LXC150-1400SH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 565 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 565 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXC150-1400SH
Tau Wae LXC150-1400SH Kaihanga Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 53-107V 1.4A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 565 pcs Pepa Raraunga 1.LXC150-1400SH.pdf2.LXC150-1400SH.pdf
Taumaha 2.9 lbs (1.3kg) Putanga - Whakaputa 53 ~ 107 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 249VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 528VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 8.74" L x 3.70" W x 1.71" H (222.0mm x 93.9mm x 43.5mm) Raupapa LXC150H
Ratonga IP67 Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 633-1202
LXC1501400SH
Tae Mahi -35°C ~ 65°C
He pai 90% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.4A 53 ~ 107 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.4A