G169005000
Excelitas TechnologiesExcelitas Technologies
G169005000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G169005000
Kaihanga / Waitohu: Excelitas Technologies
Whakaahuatanga hua FOCUSABLE COLLIMATOR MB 06
Ngā Rauemi: G169005000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 199 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 199 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G169005000
Tau Wae G169005000 Kaihanga Excelitas Technologies
He Rahinga Kei te wātea 199 pcs Pepa Raraunga G169005000.pdf
Raupapa Microbench Ētahi Ingoa 1601-1290
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G16396
G16396
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: ACCY MAGN MOUNT 3/4 240 TNCM
I roto i te taonga: 1772 pcs
Tikiake:
RFQ
G16021/4 BK008
G16021/4 BK008
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: SLEEVING 2-1/4" X 25' BLACK
I roto i te taonga: 495 pcs
Tikiake: G16021/4 BK008.pdf
RFQ
G1603/4 BK003
G1603/4 BK003
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: SLEEVING 3/4" X 250' BLACK
I roto i te taonga: 215 pcs
Tikiake: G1603/4 BK003.pdf
Whakaahuatanga: ACCY MAGN MOUNT 3/4 58U
I roto i te taonga: 2541 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: ACCY MAGN MOUNT 3/4 8X NM
G16021/4 BK005
G16021/4 BK005
Whakaahuatanga: SLEEVING 2-1/4" X 100' BLACK
I roto i te taonga: 267 pcs
Tikiake: G16021/4 BK005.pdf
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN GUARD METAL 162MM
Tikiake: G162-12.pdf
G1603/4 BK007
G1603/4 BK007
Whakaahuatanga: SLEEVING 3/4" X 50' BLACK
I roto i te taonga: 749 pcs
Tikiake: G1603/4 BK007.pdf
Whakaahuatanga: ACCY MAGN MOUNT 3/4 58A SMAM
Kaihanga: Excelitas Technologies
Whakaahuatanga: FOCUSABLE COLLIMATOR MB 02
I roto i te taonga: 191 pcs
Tikiake: G169003000.pdf
Whakaahuatanga: FOCUSING COLLIMATORS
I roto i te taonga: 175 pcs
Whakaahuatanga: ACCY MAGN MOUNT 3/4 8X
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel