XR46000ESE
Exar CorporationExar Corporation
Exar Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XR46000ESE
Kaihanga / Waitohu: Exar Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223-3
Ngā Rauemi: XR46000ESE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XR46000ESE
Tau Wae XR46000ESE Kaihanga Exar Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5445 pcs Pepa Raraunga XR46000ESE.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 8 Ohm @ 750mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 20W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 170pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 7.5nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 1.5A (Tc) 20W (Tc) Surface Mount SOT-223
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.5A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
XR46073IHBTR
XR46073IHBTR
Kaihanga: Exar Corporation
Whakaahuatanga: IC LED DRIVER LINEAR 6TDFN
I roto i te taonga: 168707 pcs
Tikiake: XR46073IHBTR.pdf
RFQ
XR46000ESETR
XR46000ESETR
Kaihanga: Exar Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223