CLC1007IST5MTR
Exar CorporationExar Corporation
CLC1007IST5MTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CLC1007IST5MTR
Kaihanga / Waitohu: Exar Corporation
Whakaahuatanga hua IC OPAMP VFB 95MHZ RRO TSOT5
Ngā Rauemi: CLC1007IST5MTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CLC1007IST5MTR
Tau Wae CLC1007IST5MTR Kaihanga Exar Corporation
Whakaahuatanga IC OPAMP VFB 95MHZ RRO TSOT5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48684 pcs Pepa Raraunga CLC1007IST5MTR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.7 V ~ 12.6 V, ±1.35 V ~ 6.3 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 500µV
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-5 Te utu o te huka 220 V/µs
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 Momo putanga Rail-to-Rail
Ētahi Ingoa 1016-2015-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Hua Hua Whai Hua 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-5
I teie nei - Te tuku 2.6mA I teie nei - Whakaatu / Channel 100mA
I teie nei - Putanga Whakauru 1.3µA Momo Kuputuhi Voltage Feedback
-3db Whaiwhata 85MHz