EAST16084OA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EAST16084OA0
Kaihanga / Waitohu: Everlight Electronics
Whakaahuatanga hua LED ORANGE CLEAR 2SMD
Ngā Rauemi: EAST16084OA0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EAST16084OA0
Tau Wae EAST16084OA0 Kaihanga Everlight Electronics
He Rahinga Kei te wātea 1028646 pcs Pepa Raraunga EAST16084OA0.pdf
Waimotu - Tae 621nm Waimurere - Mana 616nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Whakatauranga a Millicandela 25mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.80mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.50mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Orange 616nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
Tono - Whakamātau 5mA Whirihoranga Standard