67-21-R7SC-T1R1S1B7E-2T8-AM
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 67-21-R7SC-T1R1S1B7E-2T8-AM
Kaihanga / Waitohu: Everlight Electronics
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Ngā Rauemi: 67-21-R7SC-T1R1S1B7E-2T8-AM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 67-21-R7SC-T1R1S1B7E-2T8-AM
Tau Wae 67-21-R7SC-T1R1S1B7E-2T8-AM Kaihanga Everlight Electronics
He Rahinga Kei te wātea 84300 pcs Pepa Raraunga 67-21-R7SC-T1R1S1B7E-2T8-AM.pdf
Waimotu - Tae 639nm Waimurere - Mana 630nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.05V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-PLCC Rahi / Rahi 3.20mm L x 2.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-PLCC Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Whakatauranga a Millicandela 168mcd
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 2.40mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 2.10mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Red 630nm LED Indication - Discrete 2.05V 2-PLCC
Tono - Whakamātau 20mA Whirihoranga Standard
Tae Red
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
67-21/B7C-AS2U1N/2T
67-21/B7C-AS2U1N/2T
Kaihanga: Everlight Electronics
Whakaahuatanga: LED BLUE CLEAR 2PLCC SMD
I roto i te taonga: 391722 pcs
Tikiake: 67-21/B7C-AS2U1N/2T.pdf
RFQ
67-194332-64S
67-194332-64S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG W/SOCKETS
I roto i te taonga: 109 pcs
Tikiake:
RFQ
67-173
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: PLR DIAG CUT 5-1/2 W/GRP &SPR
I roto i te taonga: 3264 pcs
Tikiake:
67-183
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: PLR DIAG CUT 4-3/16 W/GRP & SP
Whakaahuatanga: PLR DIAG PLS CUT 6 W/GRP
Whakaahuatanga: PLR DIAG CUT 6 W/GRP &SPR