393SYGD/S530-E2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 393SYGD/S530-E2
Kaihanga / Waitohu: Everlight Electronics
Whakaahuatanga hua LED
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 393SYGD/S530-E2
Tau Wae 393SYGD/S530-E2 Kaihanga Everlight Electronics
Whakaahuatanga LED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4197 pcs Pepa Raraunga
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Raupapa * Packaging -
Paa / Case - Momo Tae -
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito LED Indication - Discrete
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
393MWR630K
393MWR630K
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.039UF 10% 630VDC AXL
I roto i te taonga: 194599 pcs
Tikiake: 393MWR630K.pdf
RFQ
3939D
3939D
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 38MM OIL CANISTER SKT