16-916/R6C-AL1M2VY/3T
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16-916/R6C-AL1M2VY/3T
Kaihanga / Waitohu: Everlight Electronics
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR CHIP SMD R/A
Ngā Rauemi: 16-916/R6C-AL1M2VY/3T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16-916/R6C-AL1M2VY/3T
Tau Wae 16-916/R6C-AL1M2VY/3T Kaihanga Everlight Electronics
He Rahinga Kei te wātea 459395 pcs Pepa Raraunga 16-916/R6C-AL1M2VY/3T.pdf
Waimotu - Tae 632nm Waimurere - Mana 626nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.95V Tirohia te Angle 125°
Pūrere Pūrere Whakarato Chip LED Rahi / Rahi 1.00mm L x 0.50mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakatauranga a Millicandela 20mcd
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.30mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.35mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Red 626nm LED Indication - Discrete 1.95V 2-SMD, No Lead
Tono - Whakamātau 5mA Whirihoranga Standard
Tae Red
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN
I roto i te taonga: 20365 pcs
Tikiake: 16-8810-10.pdf
RFQ
16-926
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 26" 5DRW STD CAB
I roto i te taonga: 151 pcs
Tikiake:
RFQ
16-916/T1D-AP1Q2QY/3T
16-916/T1D-AP1Q2QY/3T
Kaihanga: Everlight Electronics
Whakaahuatanga: LED WHITE DIFFUSED SMD
I roto i te taonga: 414881 pcs
Tikiake: 16-916/T1D-AP1Q2QY/3T.pdf
16-911
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 41"11DRW PRO SERIES CABINET
I roto i te taonga: 37 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Kester
Whakaahuatanga: SOLDER SOLID WIRE .125" 5LB SPL
I roto i te taonga: 308 pcs
Tikiake: 16-9574-0125.pdf
16-8850-310C
16-8850-310C
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
Tikiake: 16-8850-310C.pdf
Kaihanga: Kester
Whakaahuatanga: SOLDER SOLID WIRE .079" 5LB SPL
I roto i te taonga: 258 pcs
Tikiake: 16-8810-310C.pdf
Whakaahuatanga: 41" 11DRW STD CAB
I roto i te taonga: 62 pcs
Whakaahuatanga: 26" 6DRW STD CAB
I roto i te taonga: 141 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel