XT2811500A
Essentra ComponentsEssentra Components
XT2811500A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XT2811500A
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BARBED FASTENER 1.650" NYLON BLK
Ngā Rauemi: XT2811500A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XT2811500A
Tau Wae XT2811500A Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BARBED FASTENER 1.650" NYLON BLK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 499584 pcs Pepa Raraunga XT2811500A.pdf
Momo Barbed Fastener Raupapa XT
Raina Rita 1.650" (41.91mm) Taitapa Rivet -
Ētahi Ingoa RPC2947
XT2811500A-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.281" (7.14mm)
Teitei Teitei 0.100" (2.54mm) Head Diameter 0.787" (19.99mm)
Rarangi Riki 0.062" ~ 1.500" (1.57mm ~ 38.10mm) 1/16" ~ 1 1/2" Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Barbed Fastener 0.062" ~ 1.500" (1.57mm ~ 38.10mm) 1/16" ~ 1 1/2" Grip Range Nylon Tae Black