WIT-RT-2150-Q
Essentra ComponentsEssentra Components
WIT-RT-2150-Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WIT-RT-2150-Q
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL TIE RELEASE NAT 21.5" 250LB
Ngā Rauemi: 1.WIT-RT-2150-Q.pdf2.WIT-RT-2150-Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
125 pcs
625 pcs
1250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WIT-RT-2150-Q
Tau Wae WIT-RT-2150-Q Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga CBL TIE RELEASE NAT 21.5" 250LB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70096 pcs Pepa Raraunga 1.WIT-RT-2150-Q.pdf2.WIT-RT-2150-Q.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Releasable Whānui 0.520" (13.21mm)
Te kaha o te wera 250 lbs (113.40 kg) Raupapa WIT-RT
Packaging 25 per Pkg Ētahi Ingoa RPC2153
WIT-RT-2150-Q-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Length - Tata 21.50" Length - Pono 1.792' (546.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Releasable Natural 6.00" (152.40mm) 0.520" (13.21mm) 250 lbs (113.40 kg) 1.792' (546.10mm) Tae Natural
Taimana Tae 6.00" (152.40mm)