WIT-18R-DK100
Essentra ComponentsEssentra Components
WIT-18R-DK100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WIT-18R-DK100
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua WIRE TIE 4.5" 18LBS WHT
Ngā Rauemi: WIT-18R-DK100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WIT-18R-DK100
Tau Wae WIT-18R-DK100 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga WIRE TIE 4.5" 18LBS WHT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5235 pcs Pepa Raraunga WIT-18R-DK100.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.100" (2.54mm)
Te kaha o te wera 18 lbs (8.16 kg) Raupapa WIT-18
Packaging 100 per Pkg Ētahi Ingoa RP102C
WIT-18RC
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Length - Tata 4.50"
Length - Pono 0.377' (114.79mm, 4.52") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking White 0.75" (19.05mm) 0.100" (2.54mm) 18 lbs (8.16 kg) 0.377' (114.79mm, 4.52")
Tae White Taimana Tae 0.75" (19.05mm)