WHC-1500-01BK
Essentra ComponentsEssentra Components
WHC-1500-01BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WHC-1500-01BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CABLE CLAMP - SCREW MOUNT, WIRE
Ngā Rauemi: WHC-1500-01BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WHC-1500-01BK
Tau Wae WHC-1500-01BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 269849 pcs Pepa Raraunga WHC-1500-01BK.pdf
Whānui 0.500" (12.70mm) Patohia nga huanga Open
Momo Clip, P-Type Raupapa -
Rahi Mata #10 (M5) Raa Rangatira -
Rahi Ranga Rawa 0.204" (5.18mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa RPC3346 Rahi Whakatuwhera 1.500" (38.10mm)
Momo Tae Fastener Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Mea Maama 0.100" (2.54mm) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 2.125" (53.97mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, P-Type Black Fastener 1.500" (38.10mm) Tae Black