WCK-180-01A-RT
Essentra ComponentsEssentra Components
WCK-180-01A-RT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WCK-180-01A-RT
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP C-TYPE NATURAL ADHESIVE
Ngā Rauemi: WCK-180-01A-RT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WCK-180-01A-RT
Tau Wae WCK-180-01A-RT Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 243525 pcs Pepa Raraunga WCK-180-01A-RT.pdf
Whānui 0.620" (15.75mm) Patohia nga huanga -
Momo Clip, C-Type Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira -
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa RP617
WCK18001ART
Rahi Whakatuwhera 0.180" L x 0.160" H (4.57mm x 4.06mm)
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 0.630" (16.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.280" (7.11mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, C-Type Natural Adhesive 0.180" L x 0.160" H (4.57mm x 4.06mm) Tae Natural
Te Poutini Tauraki ki te Rapu Whakatairanga - Tuhinga Acrylic Based (RMS-15)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
N-24B
N-24B
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
I roto i te taonga: 287495 pcs
Tikiake: N-24B.pdf
RFQ
8124
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CBL CLAMP P-TYPE FASTENER
I roto i te taonga: 294667 pcs
Tikiake: 8124.pdf
RFQ
WCA003A
WCA003A
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: WIRE CLIP, NATURAL, STYLE 4, .63
Tikiake:
WCK-280-01A4-RT
WCK-280-01A4-RT
Whakaahuatanga: CBL CLIP C-TYPE NATURAL ADHESIVE
Tikiake: WCK-280-01A4-RT.pdf
P24M58
P24M58
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CBL CLIP CONDUIT METALLIC BEAM
Tikiake: P24M58.pdf
WCK-720-01A-RT
WCK-720-01A-RT
Tikiake: WCK-720-01A-RT.pdf
TL-750
TL-750
Whakaahuatanga: CBL CLIP TWIST LOCK NATURAL
Tikiake: TL-750.pdf
Tikiake: WCK-460-01A-RT.pdf
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Tikiake: 151-01915.pdf
Kaihanga: HellermannTyton
12879
Whakaahuatanga: CABLE CLEAT NO. 8: M6 BOLT, .799
SBCT6-C
SBCT6-C
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CBL CLAMP GROUNDING SILVER
Tikiake: SBCT6-C.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel