WCB-250-01A-RT
Essentra ComponentsEssentra Components
WCB-250-01A-RT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WCB-250-01A-RT
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP U-TYPE NATURAL ADHESIVE
Ngā Rauemi: 1.WCB-250-01A-RT.pdf2.WCB-250-01A-RT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WCB-250-01A-RT
Tau Wae WCB-250-01A-RT Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 210984 pcs Pepa Raraunga 1.WCB-250-01A-RT.pdf2.WCB-250-01A-RT.pdf
Whānui 0.500" (12.70mm) Patohia nga huanga -
Momo Clip, U-Type Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira -
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 31030008
RPC2151
WCB-250-01A-RT-ND
WCB25001ART
Rahi Whakatuwhera 0.250" (6.35mm)
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 1.000" (25.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.450" (11.43mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, U-Type Natural Adhesive 0.250" (6.35mm) Tae Natural