TRCG-6.675
Essentra ComponentsEssentra Components
TRCG-6.675 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRCG-6.675
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CARD GUIDE TEN-RACK 6.68X6 3/8"
Ngā Rauemi: TRCG-6.675.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRCG-6.675
Tau Wae TRCG-6.675 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 78722 pcs Pepa Raraunga TRCG-6.675.pdf
Raupapa TRCG Ētahi Ingoa 61154004
RPC2137
TRCG-6.675-ND
TRCG6.675
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mo te Whakamahia me te / Products Related 0.050 ~ 0.087" (1.30 ~ 2.20mm) PC Boards Momo Accessory Polycarbonate, Snap-In Mount, 6.675" (169.55mm)