TCBN-T2-M4-8-25
Essentra ComponentsEssentra Components
TCBN-T2-M4-8-25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCBN-T2-M4-8-25
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 25MM
Ngā Rauemi: TCBN-T2-M4-8-25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCBN-T2-M4-8-25
Tau Wae TCBN-T2-M4-8-25 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 25MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141633 pcs Pepa Raraunga TCBN-T2-M4-8-25.pdf
Poari Tautoko Tautoko 0.079" (2.00mm) Tautoko i te Taitara Taitara 0.157" (3.99mm)
Raupapa TCBN Momo Tae Screw Mount
Te Poutoko Ranga Rawa - Ko te Taitara o te Raina 0.189" (4.80mm)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa - Whānui 1.358" (34.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te pupuri i te momo Snap Lock
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Snap Lock / Screw Mount Nylon 0.984" (25.00mm)
I waenganui i te Kaari Poari 0.984" (25.00mm)