SMWHC-500-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SMWHC-500-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMWHC-500-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP C-TYPE NATURAL FASTENER
Ngā Rauemi: 1.SMWHC-500-01.pdf2.SMWHC-500-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMWHC-500-01
Tau Wae SMWHC-500-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 256003 pcs Pepa Raraunga 1.SMWHC-500-01.pdf2.SMWHC-500-01.pdf
Whānui 0.394" (10.00mm) Patohia nga huanga Locking, Round
Momo Clip, C-Type Raupapa -
Rahi Mata #8 (M4) or #10 (M5) Raa Rangatira -
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa RPC5096
SMWHC-500-01-ND
Rahi Whakatuwhera 0.500" (12.70mm)
Momo Tae Fastener Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te roa 1.180" (29.97mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.740" (18.80mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, C-Type Natural Fastener 0.500" (12.70mm) Tae Natural
Te Poutini Tauraki ki te Rapu Whakatairanga 0.550" (13.97mm) Tuhinga -