SKL45-250
Essentra ComponentsEssentra Components
SKL45-250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SKL45-250
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP TWIST LOCK NAT ARROW
Ngā Rauemi: SKL45-250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SKL45-250
Tau Wae SKL45-250 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 447191 pcs Pepa Raraunga SKL45-250.pdf
Whānui - Patohia nga huanga 45° Entry, Standoff
Momo Clip, Twist Lock Raupapa KURLY-LOK
Rahi Mata - Raa Rangatira 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm)
Rahi Ranga Rawa 0.187" (4.75mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 61139015
SKL45250
Rahi Whakatuwhera 0.150" ~ 0.250" (3.81mm ~ 6.35mm)
Momo Tae Arrowhead, Winged Te Mea Maama -
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2 Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa 0.980" (24.89mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 1.050" (26.67mm)
Ngā āhuatanga Flame Retardant Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Twist Lock Natural Arrowhead, Winged 0.150" ~ 0.250" (3.81mm ~ 6.35mm)