RLCBSC-10-01
Essentra ComponentsEssentra Components
RLCBSC-10-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RLCBSC-10-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT SNAP LOCK NYLON 10MM
Ngā Rauemi: RLCBSC-10-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLCBSC-10-01
Tau Wae RLCBSC-10-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BRD SPT SNAP LOCK NYLON 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 504029 pcs Pepa Raraunga RLCBSC-10-01.pdf
Poari Tautoko Tautoko 0.063" (1.60mm) Tautoko i te Taitara Taitara 0.126" (3.20mm)
Raupapa RLCBSC Ētahi Ingoa RLCBSC-10-01-ND
RPC4910
Momo Tae Snap Lock Te Poutoko Ranga Rawa 0.031" (0.80mm)
Ko te Taitara o te Raina 0.213" (5.40mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa - Whānui - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te pupuri i te momo Snap Lock Ngā āhuatanga Locking, Reverse Mounting
Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.394" (10.00mm) I waenganui i te Kaari Poari 0.394" (10.00mm)