RKW-8-13-GY
Hua Hua
Tau Wae: RKW-8-13-GY
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CABLE TIE, HOOK & LOOP W/ SCREW
Ngā Rauemi: RKW-8-13-GY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKW-8-13-GY
Tau Wae RKW-8-13-GY Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 30669 pcs Pepa Raraunga RKW-8-13-GY.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 0.500" (12.70mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKW
Packaging Bulk Momo Tae Screw Mount, Cross-Cut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Length - Tata 13.00"
Length - Pono 1.083' (330.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Gray 0.500" (12.70mm) 1.083' (330.00mm)