RKW-8-11-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKW-8-11-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua KWIK STRAP BLACK 1/2 X 11"
Ngā Rauemi: RKW-8-11-BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKW-8-11-BK
Tau Wae RKW-8-11-BK Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga KWIK STRAP BLACK 1/2 X 11" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38088 pcs Pepa Raraunga RKW-8-11-BK.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 0.500" (12.70mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKW
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 61049043
RKW8-11B
RKW8-11B-ND
RKW811B
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tuhinga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Length - Tata 11.00"
Length - Pono 0.917' (279.40mm, 11.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Black 0.500" (12.70mm) 0.917' (279.40mm, 11.00")