RKW-12-24-OR
Hua Hua
Tau Wae: RKW-12-24-OR
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua KWIK STRAP ORANGE 3/4 X 24"
Ngā Rauemi: RKW-12-24-OR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKW-12-24-OR
Tau Wae RKW-12-24-OR Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga KWIK STRAP ORANGE 3/4 X 24" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9710 pcs Pepa Raraunga RKW-12-24-OR.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 0.750" (19.05mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKW
Packaging 100 per Pkg Ētahi Ingoa 61049089
RKW12-24-OR
RKW12-24-OR-ND
RKW1224OR
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tuhinga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Length - Tata 24.00"
Length - Pono 2.000' (609.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Orange 0.750" (19.05mm) 2.000' (609.60mm)