RKW-12-18-W
Hua Hua
Tau Wae: RKW-12-18-W
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CABLE TIE, HOOK & LOOP, WHITE
Ngā Rauemi: RKW-12-18-W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKW-12-18-W
Tau Wae RKW-12-18-W Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 11705 pcs Pepa Raraunga RKW-12-18-W.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 0.750" (19.05mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKW
Packaging 10 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Length - Tata 18.00"
Length - Pono 1.500' (457.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie White 0.750" (19.05mm) 1.500' (457.20mm)