RKW-12-15-OR
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKW-12-15-OR
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua KWIK STRAP ORANGE 3/4 X 15"
Ngā Rauemi: RKW-12-15-OR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKW-12-15-OR
Tau Wae RKW-12-15-OR Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga KWIK STRAP ORANGE 3/4 X 15" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17227 pcs Pepa Raraunga RKW-12-15-OR.pdf
Waea / Tono Tae Hook and Loop - Tie Whānui 0.750" (19.05mm)
Te kaha o te wera - Raupapa RKW
Packaging 100 per Pkg Ētahi Ingoa 61049094
RKW12-15-OR
RKW12-15-OR-ND
RKW1215OR
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tuhinga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Length - Tata 15.00"
Length - Pono 1.250' (381.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Hook and Loop - Tie Orange 0.750" (19.05mm) 1.250' (381.00mm)