PSB-16M-19A2-RT
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSB-16M-19A2-RT
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT REST MNT ADHESIVE 16MM
Ngā Rauemi: PSB-16M-19A2-RT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSB-16M-19A2-RT
Tau Wae PSB-16M-19A2-RT Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BRD SPT REST MNT ADHESIVE 16MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98238 pcs Pepa Raraunga PSB-16M-19A2-RT.pdf
Poari Tautoko Tautoko - Tautoko i te Taitara Taitara -
Raupapa PSB Momo Tae Adhesive
Te Poutoko Ranga Rawa - Ko te Taitara o te Raina -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te roa - Whānui 0.630" (16.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te pupuri i te momo Resting Mount
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Resting Mount / Adhesive Nylon 0.630" (16.00mm)
I waenganui i te Kaari Poari 0.630" (16.00mm)