PL-250-10-01BK
Essentra ComponentsEssentra Components
PL-250-10-01BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL-250-10-01BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BARBED FASTENER 0.625" NYLON BLK
Ngā Rauemi: PL-250-10-01BK.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL-250-10-01BK
Tau Wae PL-250-10-01BK Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BARBED FASTENER 0.625" NYLON BLK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 602508 pcs Pepa Raraunga PL-250-10-01BK.pdf
Momo Barbed Fastener Raupapa PL
Raina Rita 0.625" (15.88mm) 5/8" Taitapa Rivet -
Ētahi Ingoa Q8170031
T2342796
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.250" (6.35mm) 1/4"
Teitei Teitei 0.078" (1.98mm) Head Diameter 0.500" (12.70mm) 1/2"
Rarangi Riki 0.125" (3.18mm) 1/8" Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Barbed Fastener 0.125" (3.18mm) 1/8" Grip Range Nylon Tae Black