MWSEB-1-19A-RT
Essentra ComponentsEssentra Components
MWSEB-1-19A-RT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MWSEB-1-19A-RT
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP WIRE SADDLE NATURAL ADH
Ngā Rauemi: 1.MWSEB-1-19A-RT.pdf2.MWSEB-1-19A-RT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MWSEB-1-19A-RT
Tau Wae MWSEB-1-19A-RT Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 243145 pcs Pepa Raraunga 1.MWSEB-1-19A-RT.pdf2.MWSEB-1-19A-RT.pdf
Whānui 0.370" (9.40mm) Patohia nga huanga Micro
Momo Clip, Wire Saddle on Base Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira -
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MWSEB-1-19A-RT-ND
RPC4459
Rahi Whakatuwhera 0.190" L x 0.050" H (4.83mm x 1.27mm)
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 0.370" (9.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.252" (6.40mm) Ngā āhuatanga Flame Retardant
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, Wire Saddle on Base Natural Adhesive 0.190" L x 0.050" H (4.83mm x 1.27mm) Tae Natural