MWCK-460-01A4
Essentra ComponentsEssentra Components
MWCK-460-01A4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MWCK-460-01A4
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CBL CLIP C-TYPE NATURAL ADHESIVE
Ngā Rauemi: MWCK-460-01A4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MWCK-460-01A4
Tau Wae MWCK-460-01A4 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 178968 pcs Pepa Raraunga MWCK-460-01A4.pdf
Whānui 0.750" (19.05mm) Patohia nga huanga -
Momo Clip, C-Type Raupapa -
Rahi Mata - Raa Rangatira -
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MWCK-460-01A4-ND
RPC1840
Rahi Whakatuwhera 0.450" L x 0.280" H (11.43mm x 7.11mm)
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te roa 0.750" (19.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.460" (11.68mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, C-Type Natural Adhesive 0.450" L x 0.280" H (11.43mm x 7.11mm) Tae Natural