MTNSP-M3-10-2
Essentra ComponentsEssentra Components
MTNSP-M3-10-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTNSP-M3-10-2
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM
Ngā Rauemi: MTNSP-M3-10-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTNSP-M3-10-2
Tau Wae MTNSP-M3-10-2 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59905 pcs Pepa Raraunga MTNSP-M3-10-2.pdf
Taumaha - Momo Hex Standoff
Taehia / Korerohia Threaded Raupapa MTNSP
Matawai, Rahi Tae M3 Te whakanoho Nickel
Ētahi Ingoa MTNSP-M3-10-2-ND
RPC4424
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon, Brass Insert Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 0.630" (16.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Male, Female Ngā āhuatanga -
Taitapa - O waho 0.276" (7.01mm) Hex Taitapa - I roto -
Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M3 Nylon, Brass Insert 0.394" (10.00mm) White Tae White
I waenganui i te Kaari Poari 0.394" (10.00mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MTNSP-M3-10-3
MTNSP-M3-10-3
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM
I roto i te taonga: 35486 pcs
Tikiake: MTNSP-M3-10-3.pdf
RFQ
2398
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #10 NYLON 1"
I roto i te taonga: 408621 pcs
Tikiake: 2398.pdf
RFQ
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: ROUND SPACER NYLON 25.15MM