MMB-250-01BK
Essentra ComponentsEssentra Components
MMB-250-01BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMB-250-01BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua MOUNTING BUTTON 0.640" NYLON BLK
Ngā Rauemi: MMB-250-01BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMB-250-01BK
Tau Wae MMB-250-01BK Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga MOUNTING BUTTON 0.640" NYLON BLK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 701588 pcs Pepa Raraunga MMB-250-01BK.pdf
Momo Mounting Button Raupapa MMB
Raina Rita 0.640" (16.26mm) Taitapa Rivet -
Ētahi Ingoa 21099032
MMB-250-01B
MMB-250-01B-ND
MMB-250-01BK-ND
MMB25001B
RPC4357
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.250" (6.35mm) 1/4"
Teitei Teitei 0.087" (2.21mm) Head Diameter 0.500" (12.70mm) 1/2"
Rarangi Riki 0.098" ~ 0.220" (2.50mm ~ 5.59mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Mounting Button 0.098" ~ 0.220" (2.50mm ~ 5.59mm) Grip Range Nylon Tae Black