MDLSP2-14M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
MDLSP2-14M-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDLSP2-14M-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM
Ngā Rauemi: MDLSP2-14M-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDLSP2-14M-01
Tau Wae MDLSP2-14M-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 295305 pcs Pepa Raraunga MDLSP2-14M-01.pdf
Poari Tautoko Tautoko 0.065" (1.65mm) Tautoko i te Taitara Taitara 0.138" (3.50mm)
Raupapa MDLSP2 Ētahi Ingoa 61054092
MDLSP2-14M-01-ND
MDLSP214M01
RPC4326
Momo Tae Snap Lock Te Poutoko Ranga Rawa 0.065" (1.65mm)
Ko te Taitara o te Raina 0.138" (3.50mm) Tuhinga Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa - Whānui 0.917" (23.30mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te pupuri i te momo Snap Lock
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.551" (14.00mm)
I waenganui i te Kaari Poari 0.551" (14.00mm)