HSM4-8-15-1
Essentra ComponentsEssentra Components
HSM4-8-15-1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM4-8-15-1
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M4 NYLON 15MM
Ngā Rauemi: HSM4-8-15-1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM4-8-15-1
Tau Wae HSM4-8-15-1 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M4 NYLON 15MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47988 pcs Pepa Raraunga HSM4-8-15-1.pdf
Taumaha - Momo Hex Standoff
Taehia / Korerohia Threaded Raupapa HSM
Matawai, Rahi Tae M4 Te whakanoho -
Ētahi Ingoa HSM4-8-15-1-ND
RPC4140
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon, Brass Insert Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female, Female Ngā āhuatanga -
Taitapa - O waho 0.315" (8.00mm) Hex Taitapa - I roto -
Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 0.591" (15.00mm) Natural Tae Natural
I waenganui i te Kaari Poari 0.591" (15.00mm)