HSM3-6.4-32-2
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM3-6.4-32-2
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M3 NYLON 32MM
Ngā Rauemi: HSM3-6.4-32-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM3-6.4-32-2
Tau Wae HSM3-6.4-32-2 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3 NYLON 32MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31985 pcs Pepa Raraunga HSM3-6.4-32-2.pdf
Taumaha - Momo Hex Standoff
Taehia / Korerohia Threaded Raupapa HSM
Matawai, Rahi Tae M3 Te whakanoho -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Nylon, Brass Insert
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 1.496" (38.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Male, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.252" (6.40mm) Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M3 Nylon, Brass Insert 1.260" (32.00mm) Natural
Tae Natural I waenganui i te Kaari Poari 1.260" (32.00mm)