DLSP-3-14M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLSP-3-14M-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM
Ngā Rauemi: DLSP-3-14M-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLSP-3-14M-01
Tau Wae DLSP-3-14M-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163482 pcs Pepa Raraunga DLSP-3-14M-01.pdf
Poari Tautoko Tautoko 0.063" (1.60mm) Tautoko i te Taitara Taitara 0.157" (3.99mm)
Raupapa DLSP-3 Ētahi Ingoa 61054050
DLSP314M01
Momo Tae Snap Lock Te Poutoko Ranga Rawa 0.063" (1.60mm)
Ko te Taitara o te Raina 0.189" (4.80mm) Tuhinga Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa - Whānui 0.965" (24.51mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te pupuri i te momo Snap Lock
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.551" (14.00mm)
I waenganui i te Kaari Poari 0.551" (14.00mm)