CRLCBSR-12-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CRLCBSR-12-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRLCBSR-12-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT SNAP LOCK NYLON 3/4"
Ngā Rauemi: CRLCBSR-12-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRLCBSR-12-01
Tau Wae CRLCBSR-12-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 179308 pcs Pepa Raraunga CRLCBSR-12-01.pdf
Poari Tautoko Tautoko 0.063" (1.60mm) Tautoko i te Taitara Taitara 0.157" (3.99mm)
Raupapa CRLCBSR Ētahi Ingoa 61183015
CRLCBSR-12-01-ND
CRLCBSR1201
RP847
Momo Tae Snap Lock Te Poutoko Ranga Rawa 0.031" ~ 0.047" (0.80mm ~ 1.20mm)
Ko te Taitara o te Raina 0.236" (6.00mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa - Whānui 1.248" (31.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te pupuri i te momo Snap Lock Ngā āhuatanga Locking, Reverse Mounting
Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4" I waenganui i te Kaari Poari 0.750" (19.05mm) 3/4"