CG-M20-1-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
CG-M20-1-BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG-M20-1-BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua CABLE GLAND 5-13MM M20 NYLON
Ngā Rauemi: 1.CG-M20-1-BK.pdf2.CG-M20-1-BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG-M20-1-BK
Tau Wae CG-M20-1-BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 98869 pcs Pepa Raraunga 1.CG-M20-1-BK.pdf2.CG-M20-1-BK.pdf
Momo Cable Gland Rahi Tae M20
Raupapa CG-M Rahi Ranga Rawa 0.795" (20.2mm)
Ētahi Ingoa CG-M20-1-BK-ND
RPC1890
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Kei roto Inner and Outer Sealing Gland, Sealing Nut Whakaahuatanga Taipitopito Cable Gland 0.20" ~ 0.51" (5.0mm ~ 13.0mm) Nylon M20 Black
Whakaawehia te Rautaki Hoko - Tae Black
Taara Taea 0.20" ~ 0.51" (5.0mm ~ 13.0mm)