MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
EpsonEpson
MC-405 32.0000K-R3: PURE SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
Kaihanga / Waitohu: Epson
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.00 KHZ 15.0PF SMD
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
Tau Wae MC-405 32.0000K-R3: PURE SN Kaihanga Epson
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.00 KHZ 15.0PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Momo kHz Crystal (Tuning Fork) Rahi / Rahi 0.378" L x 0.160" W (9.60mm x 4.06mm)
Raupapa MC-405 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SOJ, 2.29mm pitch