SL23EP08SC-5HT
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
SL23EP08SC-5HT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL23EP08SC-5HT
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC
Ngā Rauemi: SL23EP08SC-5HT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL23EP08SC-5HT
Tau Wae SL23EP08SC-5HT Kaihanga Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4477 pcs Pepa Raraunga SL23EP08SC-5HT.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC
Raupapa - Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:9
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes with Bypass Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock
Tautanga - Max 220MHz Kawewehe / Whakanao Yes/Yes