SL23EP08SC-1HT
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
SL23EP08SC-1HT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL23EP08SC-1HT
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC
Ngā Rauemi: SL23EP08SC-1HT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL23EP08SC-1HT
Tau Wae SL23EP08SC-1HT Kaihanga Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5465 pcs Pepa Raraunga SL23EP08SC-1HT.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC
Raupapa - Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:9
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes with Bypass Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock
Tautanga - Max 220MHz Kawewehe / Whakanao Yes/Yes
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri SL23EP08
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL23EP05SI-1HT
SL23EP05SI-1HT
Kaihanga: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga: IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC
I roto i te taonga: 5620 pcs
Tikiake: SL23EP05SI-1HT.pdf
RFQ
SL23EP05SI-1T
SL23EP05SI-1T
I roto i te taonga: 4493 pcs
Tikiake: SL23EP05SI-1T.pdf
RFQ
SL23EP08SC-1H
SL23EP08SC-1H
Whakaahuatanga: IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC