SL23EP05SC-1HT
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL23EP05SC-1HT
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC
Ngā Rauemi: SL23EP05SC-1HT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL23EP05SC-1HT
Tau Wae SL23EP05SC-1HT Kaihanga Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4371 pcs Pepa Raraunga SL23EP05SC-1HT.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:5
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock
Tautanga - Max 220MHz Kawewehe / Whakanao Yes/Yes
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri SL23EP05
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL23EP05SC-1H
SL23EP05SC-1H
Kaihanga: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga: IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC
I roto i te taonga: 6009 pcs
Tikiake: SL23EP05SC-1H.pdf
RFQ
SL23EP05SI-1
SL23EP05SI-1
I roto i te taonga: 5401 pcs
Tikiake: SL23EP05SI-1.pdf
RFQ
SL23EP05SC-1
SL23EP05SC-1