591EB161M133DG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 591EB161M133DG
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Ngā Rauemi: 591EB161M133DG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 591EB161M133DG
Tau Wae 591EB161M133DG Kaihanga Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 16545 pcs Pepa Raraunga 591EB161M133DG.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa Si591
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 161.133MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 161.133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 125mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 75mA Kaitautoko Ake Crystal