511ACAM500000BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 511ACAM500000BAG
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Ngā Rauemi: 511ACAM500000BAG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 511ACAM500000BAG
Tau Wae 511ACAM500000BAG Kaihanga Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 24203 pcs Pepa Raraunga 511ACAM500000BAG.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa Si511
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.050" (1.28mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 500kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 500kHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 43mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 18mA Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
511ACAM700000BAG
511ACAM700000BAG
Kaihanga: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga: SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
I roto i te taonga: 23815 pcs
Tikiake: 511ACAM700000BAG.pdf
RFQ
511ACB-ABAG
511ACB-ABAG
Whakaahuatanga: OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD